Hedef Alliance Ailesi, Erzurum'da Eczacıları ile Buluştu...

22 yıldır Türk Sağlık Sektörü’nün en önemli paydaşı olan eczacılara hizmet veren Hedef Alliance, 7 Kasım Cumartesi günü 260 eczacının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda 13. Bölge eczacıları ile buluştu. Toplantıya Erzurum Oda Başkanı Hasan Fehmi Altuntaş, Hedef Alliance Ailesini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir, Doğu Hedef Şube Müdürü Atilla Semiz katıldı.
Türkiye ve dünyada eczacılık mesleğinin önemine ve insanlığa sağladığı katkıya vurgu yapan Ethem Sancak eczacılık gibi ulvi ve aydınlık bir mesleğe hizmet vermekten kıvanç duyduğunu dile getirdi.
22 yıl önce “hizmette sınır ötesi” sloganıyla başladığı depoculuk hizmetini “serbest eczacılığın geleceğe sağlıkla kalması” amacı ile geliştirerek devam ettiren Hedef Alliance yöneticileri, 2009 yılında eczacılara katma değer sunmak adına gerçekleştirilen ve 2010 yılında da devam edecek projelerden bahsetti.
Hedef Alliance’ın, içinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda eczanelerin sağlıklı birer işletme olarak devam edebilmelerine katkıda bulunmak için düzenlediği Eczane İşletmeciliği Eğitim Semineri bölge eczacısına tanıtıldı. İçeriğinin bütünüyle eczane işletmesinin günlük iş akışına göre hazırlandığı eğitim seminerinin ana başlıklarını finans, stok yönetimi, vergi ve muhasebe konuları oluşturuyor. 2007 yılından bu yana Türkiye’nin 29 ilinde 3500 eczacıyı eğitim seminerinde ağırlayan Hedef Alliance, Eczane İşletmeciliği Eğitim Semineri’nin 2010 yılı içinde Erzurum’da gerçekleştirilecek. Eczanelerin karlarını yükseltebilmeleri için ıtriyat ve dermokozmetiğin eczanedeki önemine vurgu yapan Ethem Sancak, eczanelerin bu yöndeki gelişimlerine katkıda bulunmak hedefi ile planladıkları Avrupa Eczanesini Tanıma Programı’nın içeriğini açıkladı. 2006 yılından bu yana 1900 eczacının Avrupa’daki eczaneleri ve depoculuk sistemini tanımasına imkan sağlayan Avrupa Eczanesini Tanıma Programı'nın 2009 etabının sonlandığını ancak etkinliğin 2010 yılında da devam edeceğini belirtti.
Toplantının ardından misafirlerini Gala Yemeği’nde ağırlayan Hedef Alliance yöneticileri ve çalışanları Urfa Sıra Gecesi ekibi ile keyifli anlar yaşadı.

  Hedef Alliance
  Hedef Sağlık Dergisi
  Sağlık Bakanlığı
  TEB
  Farmaloji
Diğer Linkler 
Öneri ve Şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.
İletişim formu için tıklayınız 
Gizlilik Politikası  | Yasal Uyarı  | Çerez Bildirimi  | Site Haritası  | Bilgi Toplumu Hizmetleri
Copyright © 2014 Hedef Alliance. Tüm hakları saklıdır.
A member of Alliance Boots